6 Kasım 2011 Pazar

Biliriz Biz Böylelerini Koçumm

Kendini zorla davet ettiren insan. Böyle bitanesi var. Akıllı diyelim. Ay çok sinir oluyorum. Zaten hepimiz olmuyor muyuz? "İyi gel bari"yle karışık mahçup ama bir o kadar kızgın bir ifade oluyor yüzümüzde. O nasıl oluyor demeyin, bende bilmiyorum. 
YÜZSÜZ!
Açık açık "Gelme" dedim, "Takılma peşime" dedim. Yine gelmeye devam etti. Şaka yapıyorum mu sanıyor anlamıyorum. İş "Mal mısın kızım, bi git"e kadar gelicek yakında. Geçen gün zaten ders boştu falan. "Yüklenmesene!" diye bağrındı kızın tekine. Sinir oldum. O mallaşıyor, saçmalıyor, "Yükleniyo", saçma hareketler yapıyo. Tamam. Başkası ona yapınca bağrınıyor. Deli oldum bende bağıırdım salak salak bağırma şöyle şeylere diye. Gözlerini devirdi döndü önüne.
Sınavdan sonra gitti hocaya sordu. Bir sorusu yanlış çıktı diye ağladı. Öğretmenlere çıkışıyor yersiz yere. Her şeyden şikayetçi falan. Herkes onun yüzüne iyi; herkes sinir oluyor aslında ona. Arkasından edilmeyen küfür, söylenmeyen şey kalmadı. Zaten erkeklerlede garip bi hali var. Çok sinirliyim saçmalıyorum farkındayım amaa, yıl sonunda görücem ben onu. Akıllı; "Biliriz biz böylelerini"  ;)
Bide aşırı meraklı. Her şeyede atlıyor. Neyse sakinim ya.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder