8 Mart 2012 Perşembe

Dünya Tersine Dönüyoor!

Bizim takıldığımız grup değişmeye çok açık, ben bunu anladım. Zaten okulda son yılımız problem yok. :) Grup ara ara büyüyor ara ara küçülüyor, sayımız azalıyor.
Şaşkın, iyice şaşırdı (!) Sapıttı okuldaki kızlar, bi tane var bi ara yazmıştım galiba kaşarın teki falan diye. Şaşkın onunla takılmaya başladı. Laf aramızda, onunla takılmaya başlayınca bozuldu. Kaçıklara bana karşı falan ayrı bi tavır yapıyo. Bugün tuttum kolundan Şaşkın'ın, "N'oluyo lan?!" dedim. Bişeyler dedi ama çok gürültü vardı, duyamadım. Yine sorunca boşver falan dedi, kıvırdı. "Yok bişey," dedi. Sonra o kaşar "Anlatıyım mı lan?" dedi. Şaşkın kaşara pis pis baktı. O da "İyi tamam anlatmıyorum," dedi.
Ben Kaçık'a sordum aralarında tartışıp tartışmadıklarına dair. Bişey olmamış öyle dedi. "İyi be yol veririz! Bu okulda kime yüz verdiysem götü kalktı zaten!" dedi.
 Bi ara konuşuyoduk. Kaçık durdu durdu, "Sana acıyorum bi arkadaş bulamadın kız doğru düzgün okuldan," dedi. "Hepsi salak, yapıcak bişey yok." dedim bende. Pekte umursamadığımı fark ettim.
Bomba geliyor; dün Kaçık'ın kardeşi rüyama girdi! Anlatayım. Edward benim sevgilimdi, biz birilerinden kaçıyoduk. Bi otel odasındaydık. Kardeşi geldi, "Geliyorlar," dedi. Benim Edward teşekkür etti dışarı çıktı. Kardeşi eğildi, kulağıma beni söylediğini söyledi, sonra oda gitti. O çıkınca odaya bir kız geldi, galiba ondan kaçıyoduk. Ben dolabın arkasına saklandım. Kız beni gördü. Arkamdan tehditler yağdırırken ben topuk yaptım. :D böyle yani. NE anlama geldiğini çıkaran biri olursa yorum atsın bekliyorum!
Keeps Gettin' Better! (True Story Bro!)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder